Porovnejte ceny a ušetřete!

ZERO TOLERANCE

Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný

5.0
(3 obchody)

Nejnižší cena od:

2 299 Kč

Porovnáno z:

3 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
2 299 Kč
Skladem
desirel.cz
2 754 Kč
Skladem
lovesexshop.cz
2 901 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný

Zažijte jedinečné pocity díky měkké elastické vložce uvnitř vakuové pumpy, která se stlačuje a natahuje jako skutečná věc. Vnitřní TPE komora je navržena tak, aby vytvořila dodatečné potěšení díky svému texturovanému povrchu. Vyberte si ze tří rychlostí vakuového sání nebo využijte speciální funkci, která střídavě saje a uvolňuje, a to vše doprovázeno devíti rychlostmi vibrací. Použijte silikonovou vložku k přeměně této hračky na vakuovou pumpu pro zlepšení délky a obvodu, přičemž můžete sledovat míry pomocí rysky na boku. Vnější plášť je vyroben z odolného ABS plastu, zatímco návlek je z měkké a pružné TPE gumy. Pomůcka je nabíjecí a odolná proti stříkající vodě. Dodává se s USB kabelem pro magnetické nabíjení, je bez ftalátů a latexu. Na konci strokeru je otvor pro snadné čištění a stěny komory lze zcela vyjmout.

Produkt Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný z kategorie umělé vaginy, orály, anály, masturbátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 2 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný od značky ZERO TOLERANCE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný a také tipy, jak vybírat umělé vaginy, orály, anály, masturbátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný?

Aktuálně můžete produkt Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný koupit již od 2 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 3 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný EAN kód?

EAN kód pro Zero Tolerance - masturbátor s vibracemi a sáním - dobíjecí - průhledný je 844477014982. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.