Porovnejte ceny a ušetřete!

You2Toys

You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
1 599 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue

Tato strap-on sada od značky Your Strap-on Collection by You2Toys obsahuje nastavitelný postroj, vibrátor se dvěma motory a dálkové ovládání. Vibrátor je vybaven dvěma motory a sedmi vibračními režimy, které lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače s dosahem 8 metrů. Vibrátor lze snadno vyjmout z kroužku na postroji. Je vyroben z hebkého silikonu, který se dokonale přizpůsobí křivkám intimních partií. Pevný výběžek s texturovanou žaludí zajišťuje pronikající potěšení. Postroj je z měkkého a elastického textilu, což poskytuje vysoký komfort při nošení. Sada je určena pro páry a je dobíjecí pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Rozměry vibrátoru jsou: celková délka 25,5 cm, použitelné délka výběžku 13,5 cm, maximální průměr 3,6 cm. Materiály: silikon, PU, polyester, latex, nylon, kov.

Produkt You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 1 599 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue od značky YOU2TOYS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue?

Aktuálně můžete produkt You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue koupit již od 1 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue EAN kód?

EAN kód pro You2Toys Strap On Set Harness & 2 Motors Vibrator with Remote Blue je 4024144477128. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.