Porovnejte ceny a ušetřete!

YOU2TOYS

You2Toys European Lover Big

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sexicekshop.cz
499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu You2Toys European Lover Big

Evropský milovník příjmených rozměrů ze silikonového a poddajného materiálu. Dildo je vybaveno přísavkou pro lepší uchopení nebo umístění na rovnou plochu. Délka 23 cm, průměr 4 - 4,5 cm. Návod k použití. European lover je opravdovým milovníkem žen. Ideální rozměry a velmi relaistické provedení z něj dělají nejoblíbenější realistické dildo vůbec. Celé dildo je pokryto jemným žilkováním, které účině dráždí ty nejcitlivější místa. Na konci penisu European lover se naléza přísavka, která umožňuje snadnou manipulaci nebo upevnění dilda na rovnou plochu. Návod k použití.

Produkt You2Toys European Lover Big z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexicekshop.cz za cenu 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu You2Toys European Lover Big od značky YOU2TOYS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu You2Toys European Lover Big a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena You2Toys European Lover Big?

Aktuálně můžete produkt You2Toys European Lover Big koupit již od 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit You2Toys European Lover Big?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexicekshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je You2Toys European Lover Big skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má You2Toys European Lover Big EAN kód?

EAN kód pro You2Toys European Lover Big je 4024144523115. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.