Porovnejte ceny a ušetřete!

VIVE

Vive Aimi, fialová

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 269 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
1 269 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Vive Aimi, fialová

Aimi je skutečně revoluční vibrátor pro stimulaci bodu G a klitorisu. Je vybaven třemi inovativními motory nové generace F1, každý s 10 funkcemi, které můžete ovládat nezávisle na sobě. Povrch z hedvábně hladkého lékařského silikonu je hypoalergenní a zajišťuje příjemný dotek. Je 100% voděodolný (IPX7), takže ho můžete používat i ve vodě. S nízkou hlučností do 60 dB je ideální pro diskrétní potěšení. Nabíjí se pomocí USB magnetického nabíjení s lithium-iontovou baterií a na jedno nabití poskytuje až 40 minut nepřetržitého potěšení. Speciální tlačítko climax okamžitě zvýší výkon všech motorů na maximum. Je dodáván s plnou roční zárukou.

Produkt Vive Aimi, fialová z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 1 269 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Vive Aimi, fialová od značky VIVE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Vive Aimi, fialová a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Vive Aimi, fialová?

Aktuálně můžete produkt Vive Aimi, fialová koupit již od 1 269 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Vive Aimi, fialová?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Vive Aimi, fialová skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Vive Aimi, fialová EAN kód?

EAN kód pro Vive Aimi, fialová je 7423522537558. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.