Porovnejte ceny a ušetřete!

TENGA

Tenga Geo Glacier

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

839 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
839 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Tenga Geo Glacier

Zbožňujeme moderní erotické pomůcky v neotřelém designu. Proto jsme si zamilovali i Tenga Geo masturbátor, který vypadá jako vystavený nerost. Díky krásnému plastovému obalu, ve kterém je hračka vystavená jako ve vitríně, můžete pomůcku darovat jako dárek k výročí, Valentýnu nebo na Vánoce. Věříme, že masturbátor ocení každý milovník orálního sexu a stimulace žaludu. A pokud se vám design ledovce nelíbí, mrkněte na jeho dvojče Tenga Geo Coral.  Kulatý masturbační návlek s výraznou strukturou ledovce, nám trochu připomíná mozek nebo květák. Ve výstavním plastovém obalu působí originálně a zajímavě. Na první pohled hračka upoutá pohled každého, kdo ji zahlédne vystavenou v koupelně nebo v ložnici na nočním stolku. Dáme ale chobot do ohně za to, že nikoho nenapadne v netradiční dekoraci hledat erotickou pomůcku. Masturbátor Tenga Geo Glacier se vyrábí z ultra pružného...

Produkt Tenga Geo Glacier z kategorie umělé vaginy, orály, anály, masturbátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 839 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tenga Geo Glacier od značky TENGA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tenga Geo Glacier a také tipy, jak vybírat umělé vaginy, orály, anály, masturbátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tenga Geo Glacier?

Aktuálně můžete produkt Tenga Geo Glacier koupit již od 839 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tenga Geo Glacier?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tenga Geo Glacier skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tenga Geo Glacier EAN kód?

EAN kód pro Tenga Geo Glacier je 4560220552087. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.