Porovnejte ceny a ušetřete!

SYSTEM JO

System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 269 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
1 269 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml

JO Prémiový silikonový lubrikant je vyroben z nejkvalitnějšího farmaceutického silikonu, který zajišťuje čistý a dlouhotrvající kluz. Tento lubrikant byl původně vyvinut jako lékařská pomůcka, což svědčí o jeho šetrnosti a vysoké kvalitě. Jeho voděodolné složení umožňuje použití ve sprše, vaně, bazénu nebo vířivce, což z něj činí ideální volbu pro smyslné chvíle kdekoliv. Lubrikant je bez chuti a vůně, což zajišťuje diskrétní a příjemný zážitek. Je 100% bezpečný pro použití s latexovými kondomy a kompatibilní s erotickými pomůckami, které nejsou vyrobeny ze silikonu. Díky své hedvábně hladké textuře, která nikdy nelepí ani nezasychá, je ideální pro dlouhotrvající intimní chvíle. Objem 480 ml je perfektní pro časté použití a zaručuje, že vám lubrikant vydrží opravdu dlouho.  

Produkt System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml z kategorie lubrikační gely si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 1 269 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml od značky SYSTEM JO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml a také tipy, jak vybírat lubrikační gely. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml?

Aktuálně můžete produkt System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml koupit již od 1 269 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml EAN kód?

EAN kód pro System JO PREMIUM Silikonový lubrikační gel 480 ml je 796494400319. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.