Porovnejte ceny a ušetřete!

Renegade

Slim wave Anální kolík S

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sexshop.cz
189 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Slim wave Anální kolík S

Čeká vás anální potěšení! Slim S je skvělý kousek pro anální trénink, ideální pro začátečníky. Úzký podlouhlý tvar umožňuje postupné a příjemné zavádění, zatímco očko v základně umožňuje dobrý úchop a manipulaci. Čištění je velmi snadné – omyjte teplou vodou a jemným mýdlem nebo použijte čisticí sprej na erotické pomůcky. Pro nejlepší výsledky použijte antibakteriální čisticí sprej. Nechte vyschnout a uložte mimo dosah světla a zdrojů tepla. Doporučujeme použití lubrikantu. Vždy používejte lubrikanty na vodní bázi. Oleje a jiné typy lubrikantů poškodí integritu materiálu. Rozměry: Celková délka i s očkem 13 cm; průměr 2 cm.

Produkt Slim wave Anální kolík S z kategorie nevibrační anální kolíky si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexshop.cz za cenu 189 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Slim wave Anální kolík S od značky RENEGADE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Slim wave Anální kolík S a také tipy, jak vybírat nevibrační anální kolíky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Slim wave Anální kolík S?

Aktuálně můžete produkt Slim wave Anální kolík S koupit již od 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Slim wave Anální kolík S?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Slim wave Anální kolík S skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Slim wave Anální kolík S EAN kód?

EAN kód pro Slim wave Anální kolík S je 657447112386. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.