Porovnejte ceny a ušetřete!

Sexy Elephant®

Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

99 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
99 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý

Látkový Toybag na erotické pomůcky máme v nabídce ve dvou velikostech pro malé i větší hračky. Menší pytlík se hodí pro erekční kroužky, tlakové pomůcky nebo kalhotkové vibrátory. Do toho většího už schováte i vibrátor s výběžkem. Elegantní béžový pytlík z příjemného sametu je hladký na dotek. Díky hrubší látce toybag neprosvítá, proto neodhalí vaše tajemství ani při vysypání kabelky na zem. Každý pytlík má stahovací šňůrku pro pohodlné uzavření, aby erotická pomůcka zůstala v toybagu hygienicky čistá. Precizně zpracované švy vypadají kvalitně a jsou zárukou dlouhé životnosti pytlíku. Látkový Toybag na erotické pomůcky by neměl chybět v žádné erotické sbírce, protože ne každý výrobce dodává v balení spolu s hračkou i pytlík na její uložení. Spousta z nás už proto občas zažila dilema, kam hračku uložit, aby se na ni neprášilo,...

Produkt Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý z kategorie Čistící prostředky na erotické pomůcky si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 99 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý od značky SEXY ELEPHANT®.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý a také tipy, jak vybírat čistící prostředky na erotické pomůcky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý?

Aktuálně můžete produkt Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý koupit již od 99 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý EAN kód?

EAN kód pro Sexy Elephant Látkový Toybag na erotické pomůcky, malý je 8595720900713. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.