Porovnejte ceny a ušetřete!

Sexy Elephant®

Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

110 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
110 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero

Buďte svěží i tam, kde si jiní netroufnou. Náš unikátní, speciálně vyvinutý intimní deodorant Private Hero pro intimní partie vám dodá až 12ti hodinový pocit sucha a svěžesti nejen v podpaží, ale i v tříslech, varlatech, mezi stehny nebo pod prsy. Jednoduše v každé problematické partii, která se hodně potí.  Naše zmenšená 15ml verze je ideální na cesty. Malá lahvička se vejde do kapsy, brašny od notebooku i kabelky. Cestovní varianta se skvěle hodí i jako vzorek na vyzkoušení před koupí velkého 100ml balení. Při vývoji unisex deodorantu Private Hero jsme spojili zkušenosti odborníků na intimitu s odborným technologickým výzkumem a za využití síly přírody, jsme vytvořili čistě přírodní deodorant. Proto v něm nenajdete parabeny, hliníko-zinečnaté komplexy ani silikony. Díky tomu náš krémový deodorant neucpává póry a hodí se pro všechny typy pokožky. Praktické airless balení s víčkem a pumpičkou...

Produkt Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero z kategorie si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 110 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero od značky SEXY ELEPHANT®.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero a také tipy, jak vybírat produkty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero?

Aktuálně můžete produkt Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero koupit již od 110 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero EAN kód?

EAN kód pro Sexy Elephant Cestovní balení Mužský intimní deodorant Private Hero je 8595720900201. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.