Porovnejte ceny a ušetřete!

SATISFYER

Satisfyer Strong One Ring

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sexicekshop.cz
999 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Satisfyer Strong One Ring

Strong One od Satisfyer vám poskytne lepší výdrž a oddálí ejakulaci během sexu! Erekční kroužek se skládá z měkkého silikonu příjemného na tělo, který se pružně usadí kolem vašeho penisu. Omezení průtoku krve z penisu zesílí vaši erekci, takže ze svého milování můžete vytěžit maximum. Strong One dráždí vás i vašeho milence během sexu intenzivními vibracemi, které lze ovládat pomocí tlačítka One Touch Button nebo bezplatné aplikace Satisfyer Connect. Kromě toho, že můžete své zařízení pro sexuální pohodu ovládat dálkově, je k prozkoumání nespočet dalších funkcí, jako je vytváření vlastních vibračních programů na základě okolního hluku nebo vašeho seznamu skladeb Spotify. Na co čekáš? Díky voděodolnému provedení (IPX7) lze Satisfyer Strong One použít i tehdy, když věci trochu navlhnou. Ať už jej používáte ve sprše nebo ve vaně, tento erekční kroužek obohatí...

Produkt Satisfyer Strong One Ring z kategorie návleky, nástavce a kroužky na penis si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexicekshop.cz za cenu 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Satisfyer Strong One Ring od značky SATISFYER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Satisfyer Strong One Ring a také tipy, jak vybírat návleky, nástavce a kroužky na penis. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Satisfyer Strong One Ring?

Aktuálně můžete produkt Satisfyer Strong One Ring koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Satisfyer Strong One Ring?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexicekshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Satisfyer Strong One Ring skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Satisfyer Strong One Ring EAN kód?

EAN kód pro Satisfyer Strong One Ring je 4061504001968. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.