Porovnejte ceny a ušetřete!

Pretty Love

Pretty Love masturbátor Can model 1

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

129 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sexshop.cz
129 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Pretty Love masturbátor Can model 1

Masturbátor decentně skrytý v obalu plechovky, ovšem s pikantním obrázkem. Plechovka může být po sundání obrázku diskrétním obalem.Tento masturbátor je vyroben z měkkého a realistického materiálu TPR. Díky otevíracímu obalu je diskrétní a přenosný. Masturbátor je nejen elastický, ale má i stimulační žebrovanou vnitřní texturu, která ještě zvýší vzrušující pocit. Díky své roztažitelnosti se bez problémů přizpůsobí různé velikosti penisů.Doporučujeme používat s lubrikantem. Zaručí příjemný klouzavý pocit. Masturbátor je opakovaně použitelný – stačí omýt vodu a nechat vyschnout.

Produkt Pretty Love masturbátor Can model 1 z kategorie nevibrační masturbátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexshop.cz za cenu 129 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pretty Love masturbátor Can model 1 od značky PRETTY LOVE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pretty Love masturbátor Can model 1 a také tipy, jak vybírat nevibrační masturbátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pretty Love masturbátor Can model 1?

Aktuálně můžete produkt Pretty Love masturbátor Can model 1 koupit již od 129 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pretty Love masturbátor Can model 1?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pretty Love masturbátor Can model 1 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Pretty Love masturbátor Can model 1 EAN kód?

EAN kód pro Pretty Love masturbátor Can model 1 je 6959532360776. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.