Porovnejte ceny a ušetřete!

Pretty Love

Pretty Love Antony Pink

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Pretty Love Antony Pink

Vibrátor Pretty Love Antony je zhotoven z kvalitního, hypoalergenního silikonu, který je jemný na dotek a bezpečný pro pokožku. Jeho celková délka je mezi 11 až 15 cm, s průměrem 1,6 až 2,4 cm, což jej činí ideálním pro cílenou stimulaci G-bodu. Tento růžový vibrátor nabízí deset různých režimů vibrací, které se liší intenzitou a rytmem - každý může najít ten pravý vzorec, který mu přinese maximální potěšení. Ovládá se snadno pomocí jednoho tlačítka, a díky jeho elegantnímu designu se snadno udržuje a čistí. Vibrátor je napájen jednou baterií typu AAA a je zcela voděodolný, což jej dělá ideálním společníkem do sprchy.

Produkt Pretty Love Antony Pink z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pretty Love Antony Pink od značky PRETTY LOVE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pretty Love Antony Pink a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pretty Love Antony Pink?

Aktuálně můžete produkt Pretty Love Antony Pink koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pretty Love Antony Pink?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pretty Love Antony Pink skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Pretty Love Antony Pink EAN kód?

EAN kód pro Pretty Love Antony Pink je 6959532312102. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.