Porovnejte ceny a ušetřete!

PENTHOUSE

Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

395 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sexicekshop.cz
395 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M

Průsvitná košilka s krajkovým topem. Včetně odpovídajících tang. Materiál: 73% Polyester, 27% Elastan. Sada mini šatů na spodní prádlo: Sada sladkých a kořeněných mini šatů Penthouse kombinuje jemnou síťovinu a ženskou krajku, aby se pohodlně vešly kolem vašich křivek a poskytly vám fantastickou siluetu. Tanga v ceně: Tato mini sada spodního prádla obsahuje odpovídající tanga, která dotvářejí vzhled. Krk a nízká záda: Pásek za krk zajišťuje optimální padnutí a dokonale padnoucí výstřih, zatímco nízký výstřih také zdůrazní vaše záda. Flexibilní materiály: Tyto minišaty, vyrobené ze 73 % polyesteru a 27 % elastanu,...

Produkt Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M z kategorie Šaty si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexicekshop.cz za cenu 395 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M od značky PENTHOUSE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M a také tipy, jak vybírat šaty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M?

Aktuálně můžete produkt Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M koupit již od 395 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexicekshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Penthouse Sweet & spicy, růžový - S-M skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.