Passion
PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4
5.0
(2 obchody)
Informace o produktu PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4
Klasicky punčochové kalhoty s otevřeným rozkrokem jsou dokonale padnoucím modelem. Se síťovaným vzorem. Stačí popotáhnout sukni trochu výš. Věnováno ženám, které ocení kombinaci klasiky s trochou koření. Materiál: 94% PA, 6% EA
Produkt PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 z kategorie erotické punčochy si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexshop.cz za cenu 239 Kč.
Doporučujeme
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 od značky PASSION.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 a také tipy, jak vybírat erotické punčochy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4?
Aktuálně můžete produkt PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 koupit již od 239 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 EAN kód?
EAN kód pro PassionTIOPEN punčochy 034 černé 3/4 je 5908305974307. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.