Porovnejte ceny a ušetřete!

Lovetoy

LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5"

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
399 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5"

Realistické chubby vibrační dildo od značky Lovetoy je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu, který nabízí příjemný, kůži podobný pocit. Dildo ve hnědé barvě má použitelnou délku 26-30 cm a průměr 6-6,9 cm, což je zárukou plného a intenzivního zážitku. Obsahuje bezpečný přísavný základ pro snadné upevnění na hladkých površích. Ovládání usnadňuje dálkový ovladač, přes který snadno nastavíte 8 různých vibračních programů a 2 rychlosti, podle vaší momentální nálady a chuti. Vyžaduje 2 AAA baterie. Dopřejte si chvilky plné vášně a nespoutané rozkoše s touto fantastickou pomůckou.

Produkt LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 399 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" od značky LOVETOY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5"?

Aktuálně můžete produkt LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" koupit již od 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5"?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" EAN kód?

EAN kód pro LoveToy Realistic Chubby Vibrating Dildo 10.5" je 6970260907897. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.