Porovnejte ceny a ušetřete!

Lovetoy

Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
1 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong

Dildo je vyrobeno z realistického materiálu s dvouvrstvou konstrukcí, která simuluje pocit skutečného erektivního penisu. Měkký vnější materiál v kombinaci s pevnějším vnitřním jádrem vytváří autentický pocit. Výrobek je z materiálu TPE, což je známý svým realistickým dotykem a pružností. Dildo má délku 29,2 cm a průměr 5 - 5,4 cm. Voděodolná konstrukce zajišťuje bezpečné použití i ve vlhkých podmínkách. Díky patentované přísavce lze dildo snadno připevnit na různé povrchy, což dodává hře nový rozměr.

Produkt Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 1 499 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong od značky LOVETOY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong?

Aktuálně můžete produkt Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong koupit již od 1 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong EAN kód?

EAN kód pro Lovetoy 11.5'' King Sized Sliding Skin Dual Layer Dong je 6970260906524. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.