Porovnejte ceny a ušetřete!

LOVEO

LOVEO Silicone Lubricant 100ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sexicekshop.cz
249 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu LOVEO Silicone Lubricant 100ml

LOVEO Silicone Lubricant 100 ml – když chcete, aby hladký skluz vydržel déle Méně přerušování, více prostoru pro samotný prožitek. LOVEO Silicone Lubricant nabízí dlouhotrvající lubrikaci na silikonové bázi, která je ideální pro chvíle, kdy chcete příjemný a hladký skluz bez potřeby gel neustále doplňovat. Je vhodný pro klasický i anální sex a díky tomu se stane univerzálním společníkem pro nejrůznější intimní chvíle. Gel je bezbarvý, bez zápachu a chuti, dermatologicky testovaný a kompatibilní s latexovými kondomy. Hladký skluz, který jen tak nezmizí Silikonová báze poskytuje dlouhotrvající lubrikaci, kterou oceníte zejména při delších hrátkách nebo análním sexu, kde je dostatek lubrikantu obzvlášť důležitý. Stačí nanést malé množství na požadovanou část těla a podle potřeby přidat další. Pro...

Produkt LOVEO Silicone Lubricant 100ml z kategorie silikonové gely si můžete zakoupit v internetovém obchodě sexicekshop.cz za cenu 249 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu LOVEO Silicone Lubricant 100ml od značky LOVEO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LOVEO Silicone Lubricant 100ml a také tipy, jak vybírat silikonové gely. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena LOVEO Silicone Lubricant 100ml?

Aktuálně můžete produkt LOVEO Silicone Lubricant 100ml koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit LOVEO Silicone Lubricant 100ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sexicekshop.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je LOVEO Silicone Lubricant 100ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má LOVEO Silicone Lubricant 100ml EAN kód?

EAN kód pro LOVEO Silicone Lubricant 100ml je 8714273537928. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.