Porovnejte ceny a ušetřete!

Leg Avenue

Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
249 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black

Průsvitné punčochy s krajkovým lemem a mašlí značky Leg Avenue jsou vyrobeny ze 100% polyamidu, což zaručuje jemnost a pružnost materiálu. Tyto punčochy s univerzální velikostí jsou skvělou volbou pro ženy hledající pohodlí a styl současně. Díky elegantnímu designu se hodí ke každému outfitu a dodávají ženskost vašim nohám. Vyrobeny v Taiwanu, přicházejí v luxusní krabici na punčochy, což zabraňuje poškození před použitím. Jsou vhodné pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kde se chcete cítit neodolatelně.

Produkt Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black z kategorie dámské erotické punčochy si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 249 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black od značky LEG AVENUE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black a také tipy, jak vybírat dámské erotické punčochy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black?

Aktuálně můžete produkt Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black EAN kód?

EAN kód pro Leg Avenue Sheer Thigh Highs Lace Top 1912 Black je 714718003351. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.