Porovnejte ceny a ušetřete!

LateX

Latexový krátký pánský overal, XL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 332 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
3 332 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Latexový krátký pánský overal, XL

LateX overal Thomas vás vyzve ke žhavé BDSM show, nad kterou se bude jako přízrak vznášet hříšná atmosféra dominance a podřízenosti. Černá barva potrhuje tajemný nádech odvážných i fetiš hrátek. Taky opticky zeštíhluje a leskne se jako jezerní hladina za úplňku. Overal se vyrábí z přírodního latexu, který přilne k mužnému tělu a promění se v jeho druhou kůži.  Sofistikovaný zip odhalí hruď, penis i zadeček. Záleží jen na vás, co všechno a v jakém pořadí chcete ukázat. Naše dominantní testerka svého partnera ráda škádlí, a proto mu nejdřív odhalí bradavky, které potrápí aligátořími svorkami a teprve později rozepne zip i v rozkroku, aby mohla svému subíkovi dopřát elektrostimulaci na varlatech nebo prostatě.  Při hrátkách s latexem si dejte pozor na ostré nehty a jiné špičaté předměty, které by mohly...

Produkt Latexový krátký pánský overal, XL z kategorie sm, bdsm, fetiš si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 3 332 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Latexový krátký pánský overal, XL od značky LATEX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Latexový krátký pánský overal, XL a také tipy, jak vybírat sm, bdsm, fetiš. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Latexový krátký pánský overal, XL?

Aktuálně můžete produkt Latexový krátký pánský overal, XL koupit již od 3 332 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Latexový krátký pánský overal, XL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Latexový krátký pánský overal, XL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Latexový krátký pánský overal, XL EAN kód?

EAN kód pro Latexový krátký pánský overal, XL je 4024144342945. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.