Porovnejte ceny a ušetřete!

ZADO

Kožený korzet na zip Laura, XXL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
4 299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Kožený korzet na zip Laura, XXL

Černá barva bude vždy rajcovní a nesmrtelná, co se sexy prádla týče. U tohoto koženého korzetu s nádechem BDSM to platí dvojnásob. Korzet není ze žádné imitace. To poznáte podle typické vůně pravé kůže a i kvalitní zpracování celého kousku vás upoutá hned na první pohled. Při kvalitní péči o něj vydrží velmi dlouhou dobu stále krásný. Svislé kostice vedou skrz celý korzet. Svou pevnou strukturou vytvarují ženě lichotivé křivky. Každá žena si může šířku korzetu libovolně povolit nebo stáhnout šněrováním na zádech a přizpůsobit si ho tak své postavě. Pro ulehčení oblékání a svlékání se nám líbí zip vepředu jako taková rychlovka, takže šněrování stačí nachystat při prvním oblékání na požadovanou velikost, a pak už může figurovat už jen jako sexy prvek. Odepínatelné podvazkové pásky jednoduše připněte k sexy punčochám. Prvotní šněrování na...

Produkt Kožený korzet na zip Laura, XXL z kategorie sm, bdsm, fetiš si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 4 299 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kožený korzet na zip Laura, XXL od značky ZADO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kožený korzet na zip Laura, XXL a také tipy, jak vybírat sm, bdsm, fetiš. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kožený korzet na zip Laura, XXL?

Aktuálně můžete produkt Kožený korzet na zip Laura, XXL koupit již od 4 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kožený korzet na zip Laura, XXL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kožený korzet na zip Laura, XXL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kožený korzet na zip Laura, XXL EAN kód?

EAN kód pro Kožený korzet na zip Laura, XXL je 4024144355372. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.