Porovnejte ceny a ušetřete!

Oh My G

Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
189 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL

Síťované samodržící punčochy Kotek Fishnet Hold Ups H010 jsou ideální pro ženy, které hledají kombinaci elegance a komfortu. Punčochy mají krajkový lem se silikonovým proužkem, který zabraňuje jejich sklouzávání a zajišťuje, že vždy zůstanou na místě. Vyrobeny z odolných materiálů, konkrétně 82% polyamidu a 18% elastanu, tyto punčochy poskytují dokonalý tvar a přiléhavost. Vhodné pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Produkt přichází v diskrétním balení, což zajišťuje vaše soukromí při nákupu i skladování. Původ z Polska garantuje Evropskou kvalitu a preciznost zpracování.

Produkt Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL z kategorie dámské erotické punčochy si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 189 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL od značky OH MY G.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL a také tipy, jak vybírat dámské erotické punčochy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL?

Aktuálně můžete produkt Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL koupit již od 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL EAN kód?

EAN kód pro Kotek Fishnet Hold Ups H010, L/XL je 4262373390195. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.