Porovnejte ceny a ušetřete!

Hidden Desire

Hidden Desire Banger Babe Jessica

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

30 000 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
30 000 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Hidden Desire Banger Babe Jessica

Jessica je vysoce kvalitní sexuální panna v životní velikosti, vyrobená z prémiového TPE materiálu, který se vyznačuje jemností a realistickým pocitem při doteku. S celkovou délkou 160 cm a drobnými proporcemi (obvod hrudníku 76 cm, pasu 51 cm a boků 83 cm) představuje Jessica ideální partnerku pro muže, kteří preferují štíhlé a mladistvé typy. Panna je vybavena robustní ocelovou kostrou, která zajišťuje maximální odolnost a možnost samostatného stání. Díky flexibilní konstrukci můžete Jessicu nastavit do různých pozic podle vašich preferencí. Realistické orální, vaginální a anální otvory s texturovanými kanály poskytují autentický pocit při použití a lze je v případě potřeby zahřát pro ještě intenzivnější zážitek. Jessica se pyšní kvalitní parukou, umělými nehty a jemnými rysy obličeje, které podtrhují její realistický vzhled. Součástí balení je také bohaté příslušenství, včetně dvou sad neslušného...

Produkt Hidden Desire Banger Babe Jessica z kategorie umělé vaginy, orály, anály, masturbátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 30 000 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Hidden Desire Banger Babe Jessica od značky HIDDEN DESIRE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Hidden Desire Banger Babe Jessica a také tipy, jak vybírat umělé vaginy, orály, anály, masturbátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Hidden Desire Banger Babe Jessica?

Aktuálně můžete produkt Hidden Desire Banger Babe Jessica koupit již od 30 000 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Hidden Desire Banger Babe Jessica?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Hidden Desire Banger Babe Jessica skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Hidden Desire Banger Babe Jessica EAN kód?

EAN kód pro Hidden Desire Banger Babe Jessica je 8713221820730. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.