Porovnejte ceny a ušetřete!

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

337 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
desirel.cz
337 Kč
Skladem
lovesexshop.cz
362 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g

Sensuální masážní svíčka s vůní vanilky, která se po zapálení promění v neodolatelný masážní balzám - luxusní zážitek pro všechny smysly! Proč si ji zamiluješ?Unikátní složení s přírodními oleji - originální zážitek z masážeSpeciální vosk, který se mění na masážní olejHedvábná textura - ideální pro smyslné dotekyVyživující a hydratační složky krásně zvláční tvou pokožkuPerfektní volba pro každý typ pokožkyJemná vanilková vůněIdeální bod tání - příjemně hřeje, ale nikdy nepálíIntenzivnější vůně během masážeNa co dát pozor?Před celotělovým použitím si zkus alergii - stačí na vnitřní straně zápěstí.Tip! Jak svíčku použít:Skvělá pro relaxační a antistresové masážeUvolní ztuhlé svalyPro navození erotické atmosféryIdeální k romantické předehřeJak ji používáš? Po pár minutách sfoukni plamínek a olej vylij partnerovi na záda, nebo si ho nalij do dlaně.Pak už si jen...

Produkt Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g z kategorie masážní oleje, svíčky, gely si můžete zakoupit v internetovém obchodě desirel.cz za cenu 337 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g od značky FIFTY SHADES OF GREY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g a také tipy, jak vybírat masážní oleje, svíčky, gely. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g?

Aktuálně můžete produkt Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g koupit již od 337 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu desirel.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g EAN kód?

EAN kód pro Fifty Shades of Grey - masážní svíčka - vanilka - 90g je 5060779232977. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.