Porovnejte ceny a ušetřete!

Feelztoys

Feelz Toys Love Balls

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

169 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
169 Kč
Skladem
sexshop51.cz
489 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Feelz Toys Love Balls

Feelz Toys Love Balls jsou navrženy pro maximální pohodlí a účinnost. Vyrobené ze 100% čistého silikonu, tyto růžové kuličky mají délku 10 cm a průměr 3,7 cm, což je činí ideálními pro většinu uživatelek. Silikonová struktura je hypoalergenní, neporézní a bez zápachu, což zajišťuje bezpečnost a hygienu. Kuličky jsou zakončeny praktickým úchytem pro snadnou manipulaci, což oceníte zejména při jejich vyjímání. Pro jednodušší zavádění doporučujeme použití lubrikantu na vodní bázi. Venušiny kuličky nejsou jen skvělou hračkou pro sólo hrátky, ale také účinným nástrojem pro posílení pánevních svalů. Jejich ergonomický design se postará o to, aby se snadno čistily a byly připraveny k opětovnému použití bez jakýchkoli komplikací.  

Produkt Feelz Toys Love Balls z kategorie venušiny kuličky a vibrační vajíčka si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 169 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Feelz Toys Love Balls od značky FEELZTOYS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Feelz Toys Love Balls a také tipy, jak vybírat venušiny kuličky a vibrační vajíčka. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Feelz Toys Love Balls?

Aktuálně můžete produkt Feelz Toys Love Balls koupit již od 169 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Feelz Toys Love Balls?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Feelz Toys Love Balls skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Feelz Toys Love Balls EAN kód?

EAN kód pro Feelz Toys Love Balls je 8717903270103. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.