Porovnejte ceny a ušetřete!

Fantasy X tensions

Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

329 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
329 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer

Tento rukáv na penis FX Real Feel Enhancer je vyroben z měkkého, pružného materiálu Real Feel, který poskytuje pocit přirozené kůže. Rukáv zajišťuje až o 33% větší objem penisu, což vám umožní zažít nadstandardní chvíle rozkoše. Připevněte rukáv pomocí integrovaného kroužku na varlata, aby zůstal bezpečně na místě během celé doby použití. Celková délka rukávu činí 14 cm, s vnějším průměrem 4,4 cm a vnitřním průměrem 1,9 cm - flexibilní materiál se přizpůsobí vašemu tělu. Rukáv je otevřený u špičky, takže je citlivá žalud snadno dostupná a pocítíte každý dotek. Vyrobeno z TPE materiálu, tento produkt je navržen pro páry, které touží po intenzivnějších zážitcích.

Produkt Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer z kategorie návleky, nástavce a kroužky na penis si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 329 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer od značky FANTASY X TENSIONS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer a také tipy, jak vybírat návleky, nástavce a kroužky na penis. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer?

Aktuálně můžete produkt Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer koupit již od 329 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer EAN kód?

EAN kód pro Fantasy X-tensions Real Feel Enhancer je 603912346466. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.