Porovnejte ceny a ušetřete!

Dorcel

Dorcel Real Vibration M 2.0

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
1 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Dorcel Real Vibration M 2.0

Dorcel REAL VIBRATION M BLACK 1 GOLD 2.0 je dobíjecí vibrátor s realistickým designem a ergonomickým zakřivením pro stimulaci bodu G. Je vyroben z vysoce kvalitního silikonu a ABS, což zajišťuje bezpečnost a příjemný dotek. Vibrátor nabízí 10 vibračních režimů, které lze snadno ovládat pomocí tlačítek. S celkovou délkou 21,95 cm a použitelnou délkou 18 cm poskytuje dostatečný dosah pro intenzivní stimulaci. Průměr vibrátoru je 3,8 cm, což zajišťuje pohodlné a příjemné používání. Vibrátor je dobíjecí pomocí USB kabelu (součást balení) a nabízí provozní dobu až 1,5 hodiny po 2 hodinách nabíjení. Je odolný proti stříkající vodě, což umožňuje snadnou údržbu a použití ve vlhkém prostředí.

Produkt Dorcel Real Vibration M 2.0 z kategorie vibrátory si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 1 499 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dorcel Real Vibration M 2.0 od značky DORCEL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dorcel Real Vibration M 2.0 a také tipy, jak vybírat vibrátory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dorcel Real Vibration M 2.0?

Aktuálně můžete produkt Dorcel Real Vibration M 2.0 koupit již od 1 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dorcel Real Vibration M 2.0?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dorcel Real Vibration M 2.0 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dorcel Real Vibration M 2.0 EAN kód?

EAN kód pro Dorcel Real Vibration M 2.0 je 3700436072233. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.