Porovnejte ceny a ušetřete!

CHISA

Donut Rings-Assorted 3 Pack

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

42 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
42 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Donut Rings-Assorted 3 Pack

Donut kroužky jsou vyrobeny z elastického materiálu TPE, který je známý svou flexibilitou a odolností. Každý kroužek má průměr od 1,6 do 2,4 cm, avšak jejich super pružnost zajišťuje, že se snadno přizpůsobí různým rozměrům a potřebám uživatelů. Kroužky jsou zcela vodotěsné, což umožňuje jejich použití ve vodě, což vám otevírá další možnosti zábavy a experimentování. Jsou ideální pro muže, kteří chtějí podpořit svou erekci, ale také pro páry hledající další úroveň stimulace během styku. Celkové balení je kompaktní s rozměrem 14,1 x 8,25 x 1,8 cm a váží pouhých 0,027 kg, díky čemuž je ideální i na cesty.

Produkt Donut Rings-Assorted 3 Pack z kategorie návleky, nástavce a kroužky na penis si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 42 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Donut Rings-Assorted 3 Pack od značky CHISA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Donut Rings-Assorted 3 Pack a také tipy, jak vybírat návleky, nástavce a kroužky na penis. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Donut Rings-Assorted 3 Pack?

Aktuálně můžete produkt Donut Rings-Assorted 3 Pack koupit již od 42 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Donut Rings-Assorted 3 Pack?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Donut Rings-Assorted 3 Pack skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Donut Rings-Assorted 3 Pack EAN kód?

EAN kód pro Donut Rings-Assorted 3 Pack je 759746008992. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.