Porovnejte ceny a ušetřete!

California Exotic

California Exotics Stroke It Pussy

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

589 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
589 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu California Exotics Stroke It Pussy

CalExotics Stroke It Pussy je masturbační pomůcka z kolekce Stroke It, určená pro intenzivní osobní zážitky. Vyrobena z vysoce kvalitního PureSkin® termoplastického kaučuku, který je známý svou měkkostí a pružností, tato slupka vás překvapí anatomicky přesným designem. Díky texturované komoře a detailním rtům zažijete realistickou stimulaci, kterou podtrhuje i zavřená konstrukce pro lepší sací efekt. S více než 450 gramy čistého potěšení je tato pomůcka ideálním společníkem pro všechny vaše sólové hrátky. Pro dosažení nejlepšího efektu doporučujeme použití s dostatečným množstvím lubrikantu. Jednoduchá údržba produktu je zaručena snadným čištěním bez nutnosti speciální péče.

Produkt California Exotics Stroke It Pussy z kategorie si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 589 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu California Exotics Stroke It Pussy od značky CALIFORNIA EXOTIC.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu California Exotics Stroke It Pussy a také tipy, jak vybírat produkty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena California Exotics Stroke It Pussy?

Aktuálně můžete produkt California Exotics Stroke It Pussy koupit již od 589 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit California Exotics Stroke It Pussy?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je California Exotics Stroke It Pussy skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má California Exotics Stroke It Pussy EAN kód?

EAN kód pro California Exotics Stroke It Pussy je 716770091123. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.