Porovnejte ceny a ušetřete!

California Exotic

CalExotics Leather 3-Snap Ring

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
189 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CalExotics Leather 3-Snap Ring

Kožený nastavitelný erekční kroužek se třemi druky od CalExotics je ideální pro všechny, kteří hledají způsob, jak zlepšit a prodloužit své erekce. Tento kroužek je vyroben z měkké a odolné pravé kůže, která je příjemná na dotek a zajišťuje pohodlí při nošení. Jeho tři niklové druky umožňují rychlé a snadné nastavení velikosti, a tím zaručují perfektní padnutí. Použití lubrikantu může zvýšit pohodlí a zlepšit zážitek. Kroužek je lehký, váží pouze 0,1 kg, což znamená, že vás při použití nebude obtěžovat. Ideální pro použití o samotě nebo ve dvojici, přináší zvýšenou citlivost a prodloužené vzrušení.

Produkt CalExotics Leather 3-Snap Ring z kategorie návleky, nástavce a kroužky na penis si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 189 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CalExotics Leather 3-Snap Ring od značky CALIFORNIA EXOTIC.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CalExotics Leather 3-Snap Ring a také tipy, jak vybírat návleky, nástavce a kroužky na penis. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CalExotics Leather 3-Snap Ring?

Aktuálně můžete produkt CalExotics Leather 3-Snap Ring koupit již od 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CalExotics Leather 3-Snap Ring?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CalExotics Leather 3-Snap Ring skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CalExotics Leather 3-Snap Ring EAN kód?

EAN kód pro CalExotics Leather 3-Snap Ring je 716770004529. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.