Porovnejte ceny a ušetřete!

Kiotos

Ball Gag Rainbow

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

666 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
ruzovyslon.cz
666 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Ball Gag Rainbow

Silikonový roubík Rainbow Fantasy kombinuje duhové řemínky s křiklavě růžovou kuličkou. Tato souhra pro BDSM netypických barev vypadá hravě a navnadí k tvrdším hrátkám i začátečníky. Roubík účinně zacpe pusu, ale zároveň je díky měkkému silikonu pro submisivního partnera pohodlný. Menší průměr kuličky dobře sedí v ústech a netlačí do zubů.  Pásky pomůcky v duhovém odstínu se vyrábí z veganské umělé koženky, která je na první pohled k nerozeznání od pravé kůže. Díky klasickému přezkovému zapínání na několik dírek si obvod roubíku nastavíte tak, aby vám skvěle padl.  Po hrátkách stačí kuličku pořádně umýt mýdlem a koženkové pásky otřít vlhkým hadříkem. Hračka je voděodolná. 

Produkt Ball Gag Rainbow z kategorie sm, bdsm, fetiš si můžete zakoupit v internetovém obchodě ruzovyslon.cz za cenu 666 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Ball Gag Rainbow od značky KIOTOS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Ball Gag Rainbow a také tipy, jak vybírat sm, bdsm, fetiš. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Ball Gag Rainbow?

Aktuálně můžete produkt Ball Gag Rainbow koupit již od 666 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Ball Gag Rainbow?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu ruzovyslon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Ball Gag Rainbow skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Ball Gag Rainbow EAN kód?

EAN kód pro Ball Gag Rainbow je 8720246444391. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.