Kategorie

Vibrátory

Počet produktů: 81

Vibrátory

Při výběru vibrátoru se zaměřte na několik hlavních parametrů. Prvním jsou vibrace a jejich možnosti, dále pak jaké primární použití bude vibrátor mít. Zdali půjde především o masáž klitorisu, nebo bude hlavně použit pro vaginální masáž. Velikost vibrátoru se odvíjí od vašich preferencí. Každopádně vibrátor nemusí být nutně obrovský. Některé ženy preferují spíše menší velikosti vibrátorů, už jen pro jejich snadnou skladovatelnost.

Velmi žádanou erotickou pomůckou jsou vibrátory s dráždidlem na klitoris. Pro ženy, které cestují nebo nemají zájem o koupi klasického vibrátoru, máme v nabídce mini vibrátory, které se snadno přenášejí, jsou lehké a skladné… prostě se vlezou do každé kabelky. Ženy, které dávají přednost speciálně tvarovaným vibrátorům, máme v nabídce vibrátory na G bod, které se dostanou přesně na to místečko. Pro ženy, které hledají něco výjimečného, nabízíme rotační vibrátory s dráždidlem na klitoris.

Vibrátory dělíme na:

 

- Midi vibrátory je kategorie středně velkých vibrátorů pro všechny druhy unisex použití. Snadná údržba a dobrá skladnost z nich dělají vaše oblíbené erotické hračky.

- Mini vibrátory jsou speciální vibrátory, které jsou dlouhé jen do devíti centimetrů a v průměru mají jen okolo dvou centimetrů. Akorát se hodí do kabelky, kde se dají šikovně skrýt a při vhodné situaci, rychle použít. Výkon mini vibrátorů je dostatečně silný a možná i více intenzivní než u klasických. Hodí se především ke stimulaci klitorisu.

- Vibrátory na G-bod jsou vychytávky, které jsou speciálně tvarované, aby byly schopny stimulovat právě G bod. Díky těmto vibrátorům se dostanete do sedmého nebe a bez sebemenší námahy! Vřele je lze doporučit ženám, které nikdy, nebo s problémy, dosahují vaginálního orgasmu, protože tyto erotické mašinky dokážou udělat práci skoro za ně.

- Klasické vibrátory jak gelové tak i plastové vibrátory, jejichž specifika a výhody se mění v mnoha ohledech. Dalším rozdílem může být jejich regulace a napájení. Některé vibrátory jsou vybaveny dálkovým ovládáním, které umožňuje velmi pohodlné ovládání. Na rozdíl od drátového ovládače, regulace přímo na erotické pomůcce přináší jednoduchost.

- Duální vibrátory jsou vhodné jak pro lesbické nebo gay páry, ale mohou je pro své sexuální hrátky využít i klasické páry. V nabídce máme dualní dildo a duální vibrátor, který má dálkové ovládání. Výhodou dálkového ovládání je bezproblémové ovládání i v průběhu používání.

- We-vibe vibrátory se řadí mezi jedny z nejmodernějších erotických pomůcek, které lze na českém trhu koupit. Jeho jedinečný tvar ve formě podkovy ukrývá v sobě dva vibrační motorky, které mají zastrong úkol stimulovat vnitřní a vnější část vagíny. Celá podkůvka je vyrobena z 100% lékařského silikonu a je vodotěsná. Její velikost se dle druhu nepatrně liší a většinou se pohybuje okolo osmi centimetrů na délku a tři centimetry na šířku. We-vibe se menší částí zasune do vagíny a druhá část se automaticky přitiskne na oblast klitorisu. Vnitřní díl stimuluje přesně G-bod. Obě erotogenní zóny jsou tak s naprostým maximem stimulovány silnými vibracemi a díky příčnému drážkování dochází k zintenzivnění účinků stimulace. We-vibe se dá s výhodou použít i při souloži, kde efektivně stimuluje nejen partnerku, ale také partnera.

- Formované vibrátory Fun Toys pro dosažení maximální pohody a nejlepšího orgasmu. Tyto erotické pomůcky jsou z velmi kvalitního, zdravotně nezávadného, materiálu, jenž dokonale šíři vibrace po celé jeho délce. Jednotlivé edice se odlišují nejen tvarem, ale také regulací vibrací. Je možné vybrat ze dvou možných: - plynulá regulace - 7 různých vibračních režimů Vyberte si svého favorita, který vám bude vyhovovat! levnější modely mají plynulou regulaci. Modely s vyšší cenou mají 7 různých vibračních módů! Ale co je hlavní! Všechny mají velikost cca 20 cm!

- Anální vibrátory mohou využít obě pohlaví. Pro muže na masáž prostaty a pro ženy jako alternativa ke klasickému uspokojení.

Vibrátory jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů, které jsou také hypoalergenní.

Kupte si od nás vibrátor a slibujeme, že získáte nový rozměr rozkoše!

Produktů na stránce

Produktů na stránce